Palamutbükü Butik Otel

Otel Beyaz İnci´ye Hosgeldiniz!

Palamutbükü´nün incisi

Palamutbükü Otel Beyaz İnci tercih nedenlerinden biri Palamutbükü Otelleri içinde Ege ve Akdeniz’in eşsiz turkuaz sularından doğan yeşilin huzuru, mavinin sonsuzluğu ve beyazın yumuşaklığında bir konfor sunuyor.

“Tanrı yarattığı kulunun uzun ömürlü olmasını isterse Datça Yarımadasına bırakır” Strabon

Çam ormanları arasından geçerek, yeşilin zengin florasında huzuru koklayabilmeniz ve engin maviliğinde derin bir nefes alabilmeniz için Türkiye’nin göz bebeği, yeryüzü cenneti, Datça yarımadası’nın en nadide koyu Palamutbükü’ne davet ediyoruz sizleri..

Deniz | Doğa | Huzur

OTELİMİZ

Ege ve Akdeniz’in İnci’sinde unutulmaz anlar!

Yeryüzünde cenneti yaşayabildiğiniz Datça yarımadasının, en berrak sularında serinlediğiniz Palamutbükü koyunun incisindeyiz.

Sahil bandında yer alan, bir adımla kendinizi turkuaz berrak sularına bırakacağınız noktada sizlere huzur dolu gizli bir bahçenin kapılarını aralıyor olacağız.

Ege ve Akdeniz Beyaz İnci’sine rengarenk çiçeklerin süslediği, yeşilin her tonunun ruhunuzu canlandırdığı, kuş sesleri eşliğinde ulaşıyor olacaksınız.

ODALARIMIZ

Butik otel, Datça’nın geleneksel mimarisi taş evlerinin örme duvarlarından esinlenmiş, beyazın ışıltısı ile modern bir mimariye sahip. Geniş misafir odalarının yer aldığı, birbirinden bağımsız farklı kategori seçenekleri sunuyor.

Bahçe, Restaurant ve Plaj

Konforu yaşayın, doğayı hissedin, huzuru dinleyin!

Datça ve Çevresinde Gidilecek Yerler

Datça ve çevresinde gidilecek irili ufaklı koylar ve köyler var. Bunun yanı sıra Datça’ya gittiyseniz yapılmadan dönülmeyecek aktiviteler bulunuyor. Bunlar Datça ile özdeşleşmiş tekne turları, dalış turları, bükler ve koyların ziyaretleri sayılabilir. Bunun yanında başka aktivitelerde yapabilirsiniz.

Geçmişte yaşamayı sevenler için mutlaka Eski Datça’yı ziyaret edin. Eski Datça’nın geçmiş kokan sokak ve mekânlarını keşfe çıkabilirsiniz.  Yerli halkı ve Datça’yı tanımak istiyorsanız mutlaka yerel halk pazarlarını gezmenizi tavsiye ederiz. Hem Datça’ya has otları tüm tazelikleri ile bulabileceğiniz gibi el tezgâhlarında dokunan dastar bezlerinden satın alabilirsiniz. Datça sahilleri kalabalıktan uzak ve sessizlik hâkim olsa da siz,  size özel bir yer olsun istiyorsanız o zaman Gebekum’a mutlaka uğrayın.  Doğanın birbirinden güzel renkleriyle tanışma fırsatını kaçırmayın.   Gebekum Doğa Koruma alanı sörf yapmak isteyenler ve doğa yürüyüşünü tercih edenler için mükemmel bir alan olma özelliğini de koruyor. Karavan ve kamp sevenlerdenseniz Aktur’u ziyaret edebilirsiniz. Aktur Datça’nın en çok bilinen mekânlarından biridir. Karavancı ve kampçıların ve tabii ki tatilcilerin gözde yerlerinden biri olma özelliğini sürdürüyor. Bunun yanında Datça bölgenin gözbebeği olma özelliğini korumaya devam ediyor. Datça’nın yanı sıra Selimiye, Söğüt ve Turunç da bölgede ilgi görmeye devam ediyor. İyi Tatiller.

Palamutbükü otellerinin yeni incisi

Palamutbükü Butik Otel beyaz inci sayılı denize sıfır oteller arasında, çam ağaçlarının hayat bulduğu bahçesinde modern dizaynı, yüksek konforu ve kaliteli hizmeti ile tüm yılın yorgunluğunu atacağınız bir tatil sunuyor

Fırsatlardan haberdar olun.

Copyright © Butik Otel Beyaz İnci 2021. Tüm hakları saklıdır. Palamutbükü Otelleri | Butik Otel PalamutbüküDatça Otelleri | Palamutbükü | Datça Konaklama | Palamutbükü Otel Fiyatları ✶ Design DATCAWEB.COM - Tasarım/Grafik & SEO ✶

Şimdi Ara
Navigasyon