Restaurant ve Vazgecilmez lezzetler

Restaurant bölümümüz Otel Beyaz İnci´nin özellikle yöresel yemeklerinide sundugu alandır. Damak zevkinize önem veriyor ve hatta seyahat planlarınızı yaparken kalacağınız otelde istediğiniz yemekleri bulabilmeyi arzu ediyorsanız Otel Beyaz incide sizin aradığınız lezzetleri sunabilmek için en seçkin aşçılar hizmet etmektedir.

Son yıllarda otellerde otele ait restoranlarında önem kazanması mutfak ve yemek kalitelerinin yüksek olması otel seçimlerinde etkili olmaya başlamıştır. Tatilinizde size geniş bir menü ve cok çeşitli seçeneklerle hem yöreye has lezzetler hemde cok tercih edilen tadları sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Otelimizde

ÜCRETSIZ KAHVALTI (Konaklamaya dahildir)

Günün diğer saatlerinde Saat 12:00 ve 23:00 arası öğlen ve akşam yemekleri için mutfağımız açıktır.

Restaurant Otel Beyaz inci

Datça Mutfağı

Ege ile Akdeniz’in buluştuğu yarımada üzerinde yer alan Datça, her iki bölgenin mutfak kültüründen etkilenmiş; yerel ürünlerin de eklenmesiyle, kendine özgü yöresel bir mutfak oluşmuştur. Datça’da, ülkenin başka yerlerinde rastlanmayan yemek ve tatlı çeşitleri bulunmaktadır.

Datça mutfağına, 3 B olarak anılan badem, balık ve bal damga vurmuştur. Datça bademi, dünyanın en iyisi olarak kabul edilmektedir. Datça balı, bölgedeki kır çiçeklerinden gelen özel bir tada sahiptir ve lezzetli olduğu gibi, aynı zamanda son derece besleyicidir. Hem Ege’nin, hem de Akdeniz’in masmavi sularında tutulan balıkların lezzeti ise benzersizdir. Bölgede, kefal dolması, ekşili balık gibi yöresel yemekler, hem evlerde, hem lokantalarda yoğun rağbet görmektedir.

Zeytin ağaçlarıyla bezeli yarımadada kurulu Datça mutfağının vazgeçilmezi, doğal olarak zeytinyağıdır. Tüm Akdeniz ve Ege’de olduğu gibi, Datça’da da tüm yemekler, yörenin eşsiz zeytinyağı ile lezzetlendirilir.

Beyaz inci Menü

Lezzetli bir tatil sunuyoruz

A La Carte Restaurant
Sabah

Kahvaltı ve icecek

Öglen Yemekleri

Hafif yöresel yemekler

Aksam Yemekleri

Beyaz inci Spezial

Palamutbükü Butik Otel beyaz inci sayılı denize sıfır oteller arasında, çam ağaçlarının hayat bulduğu bahçesinde modern dizaynı, yüksek konforu ve kaliteli hizmeti ile tüm yılın yorgunluğunu atacağınız bir tatil sunuyor

Fırsatlardan haberdar olun.

Copyright © Butik Otel Beyaz İnci 2021. Tüm hakları saklıdır. Palamutbükü Otelleri | Butik Otel PalamutbüküDatça Otelleri | Palamutbükü | Datça Konaklama | Palamutbükü Otel Fiyatları ✶ Design DATCAWEB.COM - Tasarım/Grafik & SEO ✶

Şimdi Ara
Navigasyon